PODSUMOWANIE MIESIĄCA: MARZEC

By on Kwiecień 1, 2015

Trochę zimy, trochę lata – tak można opisać marzec. W branży bieliźnianej to otwarcie sezonu wiosennego. Każdy z producentów wypuszcza na rynek swoje produkty, odbywają się liczne pokazy i szkolenia. A co jeszcze? Zapraszamy na podsumowanie marca.

1) W weekend 14-15. marca marka Gaia przeprowadziła szkolenie brafittingowe w ramach Akademii Brafittingu. Szkolenie prowadziła pani Katarzyna Sałata z Dobrej Kreacji skupiając się na odpowiednim dopasowaniu bielizny.

marzec - akademia brafittingu

fot. facebook.com/DobraKreacja

 

2) 17. marca w hurtowni JS odbył się pokaz mody na sezon wiosna-lato 2015.  Swoje kolekcje zaprezentowały marki takie jak: OBSESSIVE (bielizna sexy), IMAKO (odzież sportowa dla panów), GATTA (odzież i rajstopy damskie), HENDERSON (bielizna, kąpielówki męskie) oraz SELF (kostiumy kąpielowe).

marzec - pokaz js

fot. facebook.com/pages/JS-Centrum-Hurtowe

 

3) Blog Stanikomania! już po raz piąty ogłosił konkurs na Najpiękniejszy Biustonosz. Czytelniczki mogły wybierać najpiękniejsze modele spośród kilku kategorii rozmiarowych. Kto wygrał? Wyniki na blogu Stanikomanii!: tutaj

fot. Stanikomania!

fot. Stanikomania!

 

4) Podczas Babskiego Dnia – 21. marca – który odbywał się na warszawskim Torwarze, wszystkie panie mogły zapoznać się z ideą brafittingu. Dobra Kreacja ponownie niosła kaganek oświaty i edukowała jak dopasować bieliznę. Tym razem przy współpracy z marką Nipplex.

marzec - babski dzień

fot. facebook.com/DobraKreacja

 

5) 30. marca odbył się pokaz projektantów MMC. Na uwagę zasługuje fakt, że modelki były ubrane w podkolanówki przygotowane według projektów MMC Studio przez Gattę. Prym wiodły cyfrowe druki na jedwabiu, tkaniny techniczne o papierowym wykończeniu oraz tkaniny silikonowe powleczone prawdziwym srebrem.

marzec - mmc i gatta

fot. facebook.com/GattaOfficial

 

6) Przez cały marzec odbywał się Plebiscyt Przedsiębiorcza Kobieta Województwa Łódzkiego. Dla branży bieliźnianej jest to o tyle ważne, że dwa pierwsze miejsca należą właśnie do firm produkujących bieliznę. Na drugim miejscu znalazła się pani Alicja Wojciechowska – współwłaścicielka firmy Alles – Polska Fabryka Bielizny, a na podium stanęła pani Małgorzata Rosołowska – Pomorska – właścicielka Fabryki Rajstop Adrian. Serdecznie gratulujemy!

marzec - przedsiębiorcza kobieta

 

 

 

 

6 Comments

 1. Stanikomania

  03/04/2015 at 13:41

  Hej, w newsie o plebiscycie na Najpiękniejszy Biustonosz jest niewłaściwy link i obrazek. Te w tekście dotyczą konkursu dla głosujących towarzyszącego plebiscytowi. Właściwy link do wyników plebiscytu to: http://stanikomania.blox.pl/2015/03/Mamy-Najpiekniejsze-Wyniki-plebiscytu-na.html
  Pozdrawiam Redakcję :-)

 2. elasz

  02/04/2015 at 09:10

  Kochani piszący relację z Babskiego Dnia – 21. marca – który odbywał się na warszawskim Torwarze , Pani Dorota Sałata – Dobra Kreacja , nie niosła „krużganka oświaty ” tylko kaganek oświaty i edukowała jak dobrać bielizną.
  Według Wikipedi : Krużganek (łac. claustrum, niem. Kreuzgang) – jako pojęcie architektoniczne jest to długi korytarz (ganek), okalający przeważnie wewnętrzny dziedziniec na jednej lub kilku kondygnacjach. Pełnił funkcję komunikacyjną. Na ogół przykryty sklepieniem lub stropem krzyżowym, na zewnątrz otwarty najczęściej arkadami filarowymi lub kolumnowymi. Pozdrawiam!

  • elasz

   02/04/2015 at 09:12

   Przepraszam za literówkę , chodziło mi o zwrot :jak dobrać bieliznę , a nie bielizną.

  • Ada

   02/04/2015 at 09:26

   Oczywiście ma Pani rację – już poprawiamy:)

 3. iwona

  02/04/2015 at 07:32

  Hmm niewiele się działo…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *